Referencje i opinie Klientów

 

Po długoletniej współpracy z Tomkiem mogę powiedzieć, że jest bardzo rzetelny. Wykazuje się dużą improwizacją, dobrze operuje światlem i aparatem. Stwarza bardzo przyjemną atmosferę tak, ze model/modelka po krótkiej rozmowie z nim przestaje odczuwać stres sesji. Gorąco polecam go na wszelkie imprezy okolicznościowe oraz prywatne sesje. Dodaje swój profil na maxmodels. Wszystkie zdjęcia sa autorstwa Tomka.

http://m.maxmodels.pl/modelka-magdalena_nosowicz.html

 

Firma BaliArtDecor, wcześniej funkcjonująca pod nazwą Świat Mebli od lat współpracuje z wieloma fotografami. Jednak żaden z dotychczasowych kooperantów nie wykazał się takim profesjonalizmem, znawstwem kanonów sztuki fotografii, zmysłem stylizacji i tworzenia wizerunku, umiejętnością ekspozycji wskazanego tematu jak Pan Tomasz Bacza reprezentujący studio fotograficzne FOTO-GRAF Tomasz Bacza. W pełni polecamy i jako zadowolony klient , gwarantujemy pełny profesjonalizm.

https://web.facebook.com/BaliArtDECOR-Gliwice-514881338718498/?fref=ts

 

Dziękujemy panu Tomaszowi Bacza za oryginalność i indywidualne podejście do naszych różnych pomysłów. Już po pierwszej sesji produktowej zauważyliśmy wyjątkowe „oko” profesjonalisty.

Dzisiaj jak mielibyśmy kogoś polecić to tylko
Foto-Graf Tomasz Bacza 🙂 Najlepsza JAKOŚĆ w dobrej cenie !!!

https://web.facebook.com/ekofit24pl/?fref=nf

 

Współpraca przy zdjęciach z Tomaszem Bacza jest dla mnie radosnym wspomnieniem, świetnie się bawiłam a dzięki wyrozumiałości Tomasza oraz jego miłego usposobienia, początkowe napięcie i stres szybko zniknęły a cała sesja była dla mnie przyjemnym doświadczeniem. Bardzo lubię patrzeć na siebie w ujęciach Tomka, potrafił przedstawić mnie taką jaka jestem. Polecam współpracę z Tomaszem, wiem że mogę mu zaufać.To profesjonalista.

Ewa Kominiarczyk

https://www.facebook.com/Ewa-Photography-453945668033476/?ref=bookmarks

 

Sesja fotograficzna u Tomasza to czysta przyjemność przebywania pod opieką profesjonalisty w swojej dziedzinie. Znamy się sporo lat, tym bardziej miło jest zaufać koledze. Poza tym dwu osobowe męskie grono pozwoliło po męsku pogadać co nas kręci i jak chcemy wyglądać. Myślę, że Tomasz dobrze to ujął co do mojej osoby 🙂 Mocno polecam tego fotografa, nie tylko facetom.

Wojciech Karpowicz

http://www.healthwithflavon.com/m-114085

 

Miałam przyjemność współpracy z Panem Tomkiem podczas jednej z sesji, byłam bardzo zadowolona jeśli chodzi o sam efekt pracy jak i zdjęcia, także współprace oceniam jak najbardziej na plus!

Marlena Kucek

http://www.maxmodels.pl/modelka-lenka524.html

 

Nie wystarczy wziąć aparat fotograficzny do ręki, przyłożyć do oka, pstryknąć zdjęcie i gotowe!
Zrobić zdjęcie to dzieło sztuki, to żywa relacja pomiędzy robiącym, a tym kto stoi za obiektywem, to rodzaj rozmowy, wczucia i wyczucia! To przede wszystkim rodzaj szczególnego zaufania, bo żeby obraz miał prawdę i duszę wymaga odkrywania …!
Nie wystarczy wyglądać, potrzeba jeszcze odwagi do ukazania wewnętrznego „ja”!

Ilekroć miałam okazję współpracy z Tomkiem, tylekroć miałam okazje do uczestniczenia w takiej relacji, rozmowie, wczuciu, wyczuciu, zaufaniu … Tomek posiada w sobie rodzaj specyficznego spokoju, co daje szanse na otwarcie owego wewnętrznego „ja” dla uchwycenia prawdy emocji …. ukrytej za obiektywem.

Zachęcam do tej podróży właśnie z Tomkiem!

Małgorzata Grund

http://www.teatr-a.art.pl

 

Miałem przyjemność skorzystać wraz z synem z usług firmy fotograficznej Pana Tomasza. Wykonane zdjęcia portretowe były wysokiej jakości a termin wykonania ekspresowy. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam usługi firmy Foto-Graf.

https://www.facebook.com/janusz.krzeminski

 

Pan Tomek ma w sobie niebywały i rzadki dar wydobywania z przedmiotów duszy.Dlatego zdjęcia robione przez niego mają w sobie to „coś”.I dotyczy to zarówno zdjęć wnętrz ,sesji weselnych jak i portretów.Praca w miłej atmosferze,pełen profesjonalizm.Polecam wszystkim 🙂

 

http://www.vadent.pl

 

Jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu samej sesji, jak i rezultatu w postaci obrobionych zdjęć. Pan Tomasz znakomicie prowadzi modela dobierając odpowiedni układ i wprowadzając wymagany nastrój. Co prawda lekko improwizuje, ale to właśnie pozbawia jego prace wrażenia sztampy.

Jerzy Kędziera

 

[powr-form-builder id=81a0420c_1480615543314]