Oferta

Wszystkie podane ceny są orientacyjne i istnieje możliwość indywidualnej negocjacji.

Fotografia produktów
od  40zł / ujęcie Fotografia produktów,  Cena uzależniona jest od wielkości i rodzaju  produktu oraz ilości ujęć. W przypadku mniejszych przedmiotów możliwość wykonania fotografii w namiocie lub na stole bezcieniowym. Wykonuje również fotografie produktów w dowolnych aranżacjach. Cena dopasowywana jest do rodzaju produktu i typu aranżacji. Zdjecia są poddane obróbce cyfrowej- szparowaniu itp.
Fotografia korporacyjna wycena                          indywidualna Fotografia korporacyjna obejmująca fotografie  siedziby firmy, fotografie pracowników , fotografie otoczenia oraz  budynku firmy.
Fotografia żywności od 40zł / produkt W zależności od zapotrzebowania wykonujemy fotografie żywności na białym tle, lub w dowolnych aranżacjach.  Wszystkie fotografie żywności będą poddane obróbce kolorystycznej, celem uzyskania jak najapetyczniejszego wyglądu.
Fotografia do Portali społecznościowych/ portali matrymonialnych
sesja od  300 zł  w cenie podstawowej

5 obrobionych zdjęć z min 40 do wyboru, dodatkowe zdjęcie w cenie 30 zł

Sesja fotograficzna oraz doradztwo w zakresie wizerunku oraz doboru zdjęć, element często niedoceniany , a czasem jedna niewłaściwa fotografia może zepsuć cały efekt
Sesje indywidualne/ sesje Młodzieżowe i Dziecięce sesja od 600 zł Sesje do portfolio, Sesje dla młodych Modelek i Aktorek, pamiątkowe okolicznościowe,  w wersji podstawowej 30 obrobionych zdjęć, Każde kolejne zdjęcie 40 zł. W przypadku osób niepełnoletnich prośba o o obecność, zgoda  Rodzica lub opiekuna podczas sesji.
Sesje specjalne ceny ustalane indywidualnieSesje specjalne według życzenia oraz ukierunkowane na klienta w tym także sesje prywatne (Akty, nagość zakryta, sesje sensual)  (Akt ,nagość zakryta z pełna dyskrecją) tylko osoby pełnoletnie !
Reportaż z chrzcin lub komunii od 700zł Reportaż zawiera około 200 fotografii
Reportaż z dowolnego wydarzenia lub występu wycena indywidualna Warunki oraz forma ustalana indywidualnie
Reportaż z urodzin lub

uroczystości Rodzinnych

od 600zł Reportaż zawiera około 150 fotografii

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska około 4h koszt 500 zł, w przypadku podpisania umowy na reportaż ślubny koszt 300 zł W promocjach ogłaszanych na fanpage fb lub na tej stronie  sesja narzeczeńska gratis w przypadku podpisania umowy na reportaż ślubny.

Krok po kroku – ustalenia i współpraca współpraca z Narzeczonymi:

  • na pierwszym spotkaniu omawiamy wstępne szczegóły zakres reportażu styl itp., Wasze oczekiwania i warunki współpracy
  • około 2 tygodnie przed ślubem spotykamy się ponownie i potwierdzamy wcześniejsze ustalenia oraz ustalamy  harmonogramu reportażu z uroczystości
  • posiadam uprawnienia do fotografowania podczas celebracji liturgicznych wydane przez Kurię Diecezjalna w Gliwicach

Pakiet ślubny

fotografowanie: przygotowań zaślubin , ceremonii  zaślubin , zdjęcie grupowe wszystkich gości oraz dodatkowo zdjęcia gości składających życzenia, przejazd swoim samochodem na salę weselną, przywitania Pary Młodej na sali chlebem i solą, toast, pierwszy taniec, cały reportaż z wesela do godziny 2 w nocy. Dodatkowo w tym pakiecie jest plener wykonywany w inny dzień wybrany przez nowożeńców w terminie do 30 dni od dnia uroczystości. Sesja w plenerze  trwa ok.4h. Minimalna ilość fotografii na DVD  lub pendrive to 500 zdjęć.

Album płatny dodatkowo wersja ekskluzywna koszt około 400 zł ( opcja ustalana i wyceniana indywidualnie po zaprezentowaniu możliwości konfiguracji albumu)

FOTOGRAFOWANIE

PAKIET ŚLUBNY

przygotowania + błogosławieństwo 2h

+

ceremonia zaślubin

+

zdjęcie grupowe + zdjęcia gości przy życzeniach

+

przywitanie chlebem i solą

+

toast

+

pierwszy taniec

+

reportaż z wesela

+

plener w dniu ślubu ok.2h

-300 zł

plener w inny dzień ok.3-4h

+

cena

3300 zł

czas realizacji usługi

do 7-14dni od dnia pleneru

ilość zdjęć na dvd

>500

album lub foto-książka

płatne osobno cena ustalona w zależności od albumu

Istnieje możliwość modyfikacji pakietu w zależności od potrzeb Pary Młodej